Jak nakupovat

Jak nakupovat
 

Nakupování v našem e-shopu je velmi pohodlné, rychlé a jednoduché. Jednoduše si vyberte zboží a klikněte na tlačítko Koupit. Poté se můžete pomocí tlačítka Pokračovat v nákupu vrátit do seznamu zboží a přidat tak k objednávce další zboží. Po dokončení výběru označíte Způsob dopravy (Česká pošta - balík do ruky) a Způsob platby, případně vepíšete do políčka slevový kupón/dárkový šek kód slevového kupónu a kliknete na políčko Objednat. Poté vyplníte informace o dodací adrese pro doručení zásilky, potvrdíte souhlas s obchodními podmínkami  a kliknete na políčko Odeslat objednávku. Obvykle do několika minut, obdržíte na vámi zadanou e-mailovou adresu potvrzení o přijetí objednávky s dalšími informacemi.

Doba dodání

Dodací lhůta objednaného zboží bude dle dostupnosti a provozních možností dodavatele dodáno v co nejkratší době poštou, obvykle do 3-5 pracovních dnů od závazného potvrzení objednávky. V případě prodloužení dodací lhůty bude kupující včas informován. Zásilka se zbožím obsahuje vždy daňový doklad. Při převzetí zboží doporučujeme zkontrolovat mechanické poškození obalu výrobku.

Zásilka bude odeslána na adresu uvedenou v objednávce. Zboží je přepravováno pomocí České pošty službou Balík do ruky. V případě, že Vás doručovatel zásilky nezastihne na Vaší adrese, zanechá na místě (ve schránce) oznámení o uložení zásilky na Vaší poště, kde si je možno zásilku osobně vyzvednout, popřípadě se můžete s poštou telefonicky dohodnout o opakovaném doručení zásilky v určitou dobu. Opakované doručení je pošta povinna realizovat zdarma.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení