Robotická sekačka Honda Miimo HRM 520

Kód: HRM520
Neohodnoceno
Značka: Honda
65 000 Kč –8 %
HRM520
65 000 Kč –8 % 59 990 Kč 49 578,51 Kč bez DPH
Skladem

Údržba zahrady nebyla nikdy jednoduší.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Robotická sekačka na trávu
Udržet trávník v perfektním stavu, znamená věnovat mu následující: dostatek času a mnohdy nepopulární těžkou práci a jisté úsilí. Nová robotická travní sekačka Honda Míímo tyto věci obstará za Vás.
Naše nová, inteligentní robotická sekačka se samostatně pohybuje po zahradě, vyhýbá se překážkám, mulčuje travní porost a nepřetržitě udržuje Váš pěstěný trávník v perfektní a zdravé kondici.
Neobyčejně tichý, efektivní, výkonný a dostatečně robustní stroj je předurčen k tomu, aby pracoval za jakýchkoliv povětrnostních podmínek. Honda Míímo sama vyhodnotí, kdy je nutné dobití baterií a sama si automaticky najde nabíjecí stanici. Není nebezpečná ani pro děti a domácími mazlíčky. Je totiž vybavena v celém rozsahu 360° bezpečnostními senzory, které zaručují stoprocentní bezpečnost.
Robotická sekačka Míímo se prakticky vypořádá s jakýmkoliv typem, tvarem či rozměrem zahrady. Svůj pohyb spolehlivě naviguje kolem zahradních jezírek, bazénů, záhonků, stromů apod. Možná máte na své zahradě část trávníku, který vyžaduje extra pozornost a údržbu. Nebo upřednostňujete jistá místa na Vaší zahradě, jako je např. vstup pro přátele nebo místo pro pobyt dětí. V každém případě se některý z modelů Míímo Vašim požadavkům na sekání trávy i Vašemu životnímu stylu dokonale přizpůsobí.
Můžete se pohodlně usadit a s plnou důvěrou nechat Míímo na své zahradě pracovat.
Hlavní přednosti robotických sekaček Honda řady HRM - Míímo
Pracovní prostor
Pracovní prostor je pro Míímo vyhrazen „ohradníkovým“ vodičem. Tento vodič je skryt pod povrchem trávníku a díky digitálnímu signálu říká sekačce kde má přesně zastavit a otočit se. Digitální signál je odolný vůči jiným signálům tak, aby nebyla Vaše sekačka při práci negativně ovlivňována.
Ostrý řez je základem kvalitní péče o trávník
Oboustranné, velmi ostré 3 žací čepelky o velikosti žiletky jsou výkyvně zavěšeny na disku. Disk s žacími čepelkami se po každém nabití akumulátoru sekačky začne otáčet opačným směrem než před nabíjením. Je tak zajištěno rovnoměrné opotřebení žacích břitů z obou stran a jejich životnost je dvojnásobná. Použitý materiál je mimořádně houževnatý a nedovolí jakékoliv úlomky či střepinky.
Li-Ion baterie s dlouhou životností
Sekačka Míímo je napájena poslední generací Lithium-iontových baterií (Li-Ion), které zaručují vysoký a dlouhodobý výkon robotické sekačky. Kompaktní rozměry článků, nízká úroveň samovybíjení a absolutní nenáročnost na jakoukoliv údržbu znamenají nízké provozní náklady, spolehlivost a mimořádně dlouhou životnost.
Automatická nabíjecí stanice
Honda Míímo naprosto samostatně pracuje přesně v čase kdy potřebujete a jak dlouho potřebujete a kde potřebujete. Elektronika neustále hlídá kapacitu baterií a jakmile kapacita klesne pod minimální úroveň, sekačka si sama spolehlivě a hlavně včas najde nejbližší cestu k nabíjecí stanici, dojede se nabít a poté se opět vrátí k rozdělané práci a naváže tam, kde před nabíjením skončila.
Honda Míímo je přitom natolik inteligentní, že při najíždění a vyjíždění z nabíjecí stanice využívá různých stop. Nedochází tak k „vyjíždění“ kolejí v trávníku v prostoru kolem nabíjecí stanice.
Přehledný ovládací panel
Jasné a intuitivní ovládací menu na přehledném displeji usnadňuje programování času a nastavení elektronické řídící jednotky robotické sekačky Honda Míímo. To vše samozřejmě v českém jazyce.
Zabezpečení proti krádeži
Bohužel žijeme ve světě, kdy se může automatická sekačka Míímo, na zahradě setkat s nezvanou návštěvou, které se zalíbí natolik, že se rozhodne ji odnést. Pro Váš klid v duši je Vaše robotická sekačka chráněna číselným PIN kódem. Jakmile dojde ke zvednutí sekačky, aktivuje se výstražný alarm a sekačka se okamžitě vypne. Pro odblokování je nutné na klávesnici namačkat správný číselný PIN kód. Bez tohoto kódu je sekačka prakticky nepoužitelná a nelze ji v žádném případě zprovoznit.
Sekání ve svahu
Svahový režim zaručuje vysoce efektivní pohyb sekačky ve svazích se sklonem blížícím se 45%. Směrová čidla udržují sekačku v jízdě stejným směrem, jakým sekačka do svahu najela. Při jízdě ze svahu je zase rychlost jízdy automaticky udržována tak, aby se předešlo prudkému brždění s následným poškozením trávníku. Je tak zaručena stejná kvalita sekání ve svahu jako na rovině.
Odolnost vůči dešti
Míímo je schopna pracovat bez ohledu na počasí. Veškerá technika Míímo je schována pod pevným a odolným krytem, zajišťujícímu dokonalou vodotěsnost
a ochranu elektroniky před vlhkostí.
Bezpečnost
Honda Míímo má z bezpečnostních důvodů mimořádné nízkou světlou výšku nad terénem. Při jakémkoliv kontaktu i s nízkou pevnou překážkou, člověkem, dítětem nebo třeba domácím zvířetem se tak Honda Míímo okamžitě zastaví, otočí se a pokračuje jiným směrem. Pokaždé při nadzvednutí sekačky ze země nebo při převrácení na bok se žací břity okamžitě zastaví. Je tak zaručena absolutní bezpečnost.
Nízká hlučnost pro klid na zahradě
Díky elektropohonu z baterií Míímo provádí svoji činnost s minimální zvukovou kulisou. Navíc pro práci v noci je možnost zvolení „Tichého“ režimu práce, při kterém se snižují otáčky žacího nástroje a upravuje se automaticky rychlost jízdy. Budete sami překvapeni, jak je sekačka tichá i když spíte při otevřeném okně.
Šitá na míru Vám i Vaší zahradě
Sekačku Honda Míímo Vám autorizovaný dealer naprogramuje tak, aby pracovala přesně podle Vašich představ a hlavně tak, aby práce plně odpovídala charakteru, rozloze a členění Vaší zahrady. Pomocí intuitivního programování pracovních časů, místa kde si přejete aby sekačka začala svoji práci na zahradě je schopna Honda Míímo efektivně sekat trávu na členitých zahradách s množstvím záhonů, chodníčků a dokonce i ve svazích a nerovném terénu tak, aby nebyl nijak narušen Váš běžný režim pobytu na zahradě. Hondě Míímo můžete snadno „naordinovat“ činnost na zahradě dokonce i s ohledem na roční období a zeměpisnou polohu zahrady. Například koncem března sekání není nutné tak intenzivně jako třeba v polovině května nebo jinak roste tráva třeba v podhůří Krkonoš než na jižní Moravě. Šetříte tak sekačku v době, kdy je časté sekání zbytečné. Po správném naprogramování je robot schopen pracovat ve dne v noci i za deště bez nutnosti jakéhokoliv zásahu z Vaší strany. Sám si zajišťuje i dobíjení baterií. Pokud při práci citlivé senzory zjistí překážku, sekačka se prostě zastaví, změní směr jízdy a pokračuje. Vše je na sekačce Honda Míímo konstruováno tak, aby pracovala bez Vás, zcela automaticky a Vy si tak můžete užívat příjemnějších činností. Třeba odjet na dovolenou.

Příslušenství

  • Ohradníkový vodič a skoby
  • Žací čepel a šroubky
  • Svahová kola
  • Dokovací stanice

Doplňkové parametry

Kategorie: Zahradní Technika
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 11.9 kg
Maximální pracovní plocha (m2): 3000
Typická pracovní plocha (m2): 2000
Hodinový výkon (m2/h): 125
Max.přípustná svažitost terénu: až 45%
Max.pojezdová rychlost (tichý režim)(m/s): 0,55 (~0,45)
Žací motor (typ / výkon (W)): bezúhlíkový / 56
Žací mechanismus: disk s 3x letmo zavěšenými čepelemi s oboustranným otáčením
Šíře záběru (mm): 220
Výška sečení (mm): 20 - 60
Baterie: Li-ion 22,2V – 1,8Ah
Pojezdový motor (typ / výkon (W)): 2x bezuhlíkový/25
Hlučnost (Tichý režim)(dBA): 62 (56,3)
Alarm / PIN: Ano / Ano
Nárazový / Zvedací / Náklonový senzor: Ano / Ano / Ano
Hmotnost (kg): 11,9
Typická doba dobíjení (min): 60
Typická doba sečení na jedno dobití (min): 70
Obvodový vodič v balení (m): 300
Počet skob v balení (ks): 300

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: