Benzínová sekačka Honda HRG 536 VY

Kód: HRG536VY
Neohodnoceno
Značka: Honda
24 990 Kč –8 %
HRG 536 VY
24 990 Kč –8 % 22 990 Kč 19 000 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Sekačka s variabilním pojezdem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

SMART Drive®
Systém důmyslné kombinace poslední verze pojezdové převodovky a ergonomického ovládání. Systém je primárně konstruován tak, aby uživatel měl možnost pomocí prstů pohodlně a plynule ovládat rychlost jízdy a umožnit tak bezpečnější a přesnější rychlost sekání kolem stromů, plotů, zídek a květinových záhonů. Znamená to také konec poškození trávníku díky manévrování v místech, kde je nutné rychlost jízdy snížit.
 
Roto-stop® disková třecí spojka nože
Během vyprazdňování sběrného koše nebo při přejezdu sekačkou z místa na místo pomocí pojezdu tento systém umožňuje vypnout rotaci žacího nože, aniž by bylo nutné vypínat motor.
 

Automatický sytič
Všechny naše stroje jsou opatřeny 4-taktními spalovacími motory Honda světové třídy, které se vyznačují, mimo jiné, spolehlivým startem a nenáročnou údržbou. V zájmu usnadnění startování jsou opatřeny automatickým sytičem. Všechny naše benzínové sekačky pracují na běžný, bezolovnatý, automobilový benzín.
 
VersamowTM integrovaný mulčovací systém
Pouhým pohybem ovládací páčky poskytuje systém VersamowTM nebývalou variabilitu způsobů sekání. Buď budete trávník sekat a efektivně sbírat do sběrného koše nebo budete usečená travní stébla drtit na drobné částečky a pěchovat zpět do půdy trávníku jako přirozené přírodní hnojivo nebo lze perfektně zkombinovat obojí, tzn. částečně nadrtit a část sebrat do sběrného koše.
 
Motor s technikou OHC
Konstrukce těchto motorů zahrnuje v sobě mnoho unikátních prvků, jako jsou například Uniblock (hlava, motor a válec tvoří jednu část), rozvodový systém OHC a jiné, snižující počet mechanických prvků uvnitř motoru. Tato konstrukční řešení zajišťují nízkou hlučnost motoru Honda, vysoký výkon, hospodárnost a nízké emise.
 
Snížená hlučnost
Pracovníci vývojového střediska Honda vyvinuli nízkohlučný žací nůž chráněný patentem se sníženou hlučností o 0,5 dBA oproti běžným žacím nožům. Tento žací nůž v kombinaci se speciálně tvarovanou žací komorou a tichým motorem znamená hlučnost sekačky o 30% nižší, než stanovují evropské normy.
 
Optiflow – řízení toku vzduchu pod sekačkou
Podvozek a žací komora sekačky jsou speciálně tvarovány tak, aby se maximálně efektivně zlepšil tok ohromného množství vzduchu v prostoru pod sekačkou a následný průtok vzduchu, pumpovaného rotujícím žacím nožem, opatřeným ventilačními lopatkami, do sběrného koše. Značně se tím zlepšuje sběrný výkon sekačky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zahradní Technika
Záruka: 5 let
Hmotnost: 41.5 kg
Hmotnost (kg): 41,5
Motor: Honda
Šíře sečení (cm): 53
Vlastní pojezd: Ano
Motor: Honda
Jmenovitý výkon motoru (kW/min-1): 2,7 / 2850
Typ / zdroj: GCV 160
Šíře sečení (cm): 53
Polohy a nastavení výšky sečení (mm): 6 (28 - 102)
Typ pojezdu: S pojezdem
Typ pojezdové převodovky: SMART Drive
Rychlost pojezdu (m/s): Plynulá 0 - 1,65
Materiál podvozku: Ocel
Počet nožů: 2
Roto-stop: Ano
Mulčování: Integrovaná mulčovací klapka
Objem sběrného koše (litrů): 73
Hlučnost - akustický výkon dB(A): 98
Rozměry stroje (L x Š x V) (mm): 1534 x 582 x 1014

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: