Univerzální ponorné kalové čerpadlo CT 3674 Elpumps

Kód: CT3674
Neohodnoceno
Značka: Elpumps
2 290 Kč 1 892,56 Kč bez DPH
2 až 3 dny

elpumps

Detailní informace

Detailní popis produktu

CT 3674 - univerzální ponorné kalové čerpadlo

Nerezová ponorná kalová čerpadla nabízené firmou ELPUMPS jsou navržena tak, aby zvládla jakýkoliv úkol při čerpání čisté nebo znečištěné vody. Čerpadla jsou vybavena moderním nerezovým pouzdrem z kvalitní chromované oceli a ze stejného materiálu je vyroben i kryt motoru. To zajistí delší životnost a chrání mnohem lépe výrobek před škodlivými účinky kyselin a zásad. Silné motory od 450 do 800 W zvládnou odčerpat 9 000 až 15 000 litrů za hodinu. Velikost pevných částic ve vodě může být 5 nebo až 35 mm dle provedení čerpadla. Pravoúhlá koncovka brání poškození nebo zalomení připojené hadice a plovákový spínač zajistí spolehlivé automatické vypnutí čerpadla. Model CT 3674 má speciální design, který mu umožňuje odsátí kapaliny až téměř ke dnu (zbytková výška kapaliny je pouhých 5 mm).

Možnosti využití:

Pro čerpání vody z bazénů, místností či různých šachet zatopených podzemní či povrchovou vodou.
Odvodnění v jiných prostorách, jámách nebo šachtách.
Zalévání a zavlažování zahrad. Čerpání vody z nádrží, rybníků ap. Čerpání vody ze studní (pozor na dostatek místa kvůli dostatku prostoru pro plovákový spínač).

Technika:

Pouzdro motoru čerpadla je vyrobeno z kyselinovzdorné nerezové oceli (INOX), což mu zajišťuje vynikající odolnost proti korozi. Pouzdro čerpadla a kryt je vyroben z kombinace INOXU a kyselinovzdorného plastu a samotné oběžné kolo s čtyřmi lopatkami je vyrobeno z NORYLU, který má vynikající antikavitační vlastnosti. Hřídel je na rozdíl od běžných čerpadel utěsněna buď dvěma pružinovými těsněními (CT 2274) nebo dokonce unikátní profesionální variantou kombinující pružinové a keramicko křemíkové těsnění (CT 4274, CT 3674). Toto řešení je zárukou dlouholetého bezproblémového provozu. Další těsnění je potom na vývodu hřídele z těla motoru. Motor je chráněn tepelnou pojistkou. Součástí balení je adaptér, pro různé průměry hadic.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ponorná čerpadla
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 5 kg
Příkon (W): 600
Typ motoru: 230V, 50Hz
Max. čerpací výkon (l/hod): 10800
Max. průměr pevných příměsí (mm): 5
Max. tlak (bar): 0,8
Max. výška (m): 8
Průměr závitu: 5/4"
Délka kabelu (m): 10
Kabeláž: H05 RNF, 3 × 0,75 mm2
Max. teplota média (°C): 35

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: